Kokpit Kibice

Naj... 5. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 5. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co was najbardziej zaskoczyło w tej rundzie spotkań?
Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Carson Clark (nr 14) był najlepszym z bydgoszczan w meczu przeciwko ZAKSIE

Najlepszy debiut: Carson Clark (Transfer Bydgoszcz)
[photo=166840]- Jestem smutny, że przegraliśmy w pięciu setach, po jednym treningu z chłopakami z zespołu i zmęczeniu spowodowanym zmianą czasu. Myślę, że mogę grać o wiele lepiej i pomóc w wygrywaniu spotkań - napisał na Twitterze Clark[/photo]W Bydgoszczy z pewnością czekali na takiego atakującego, jakim jest Carson Clark. Transferowi udało się wywalczyć pierwszy punkt w nowym sezonie PlusLigi, a reprezentant USA zdobył 22 punkty w starciu z ZAKSĄ, będąc najlepszym siatkarzem bydgoskiego zespołu, chociaż dopiero w środę przyleciał do Polski, zaginął jego bagaż, praktycznie nie trenował z nową drużyną, a do tego musiał przyzwyczaić się do zmiany strefy czasowej. Sam twierdzi, że stać go na jeszcze więcej niż podczas pojedynku z wicemistrzem Polski.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf.własna
Zgłoś błąd

Komentarze (5):