Tokio 2020. Sprawdź, co przespałeś. Medal dla Polek. Huśtawka emocji biegacza

Zabrakło detali

Marta Walczykiewicz zajęła czwarte miejsce w kajakarskim finale na 200 metrów. Po nieudanym starcie, Polka walczyła o przesunięcie się na jedno z trzech najwyższych miejsc. Zabrakło detali, żeby wywalczyła drugi w karierze medal igrzysk olimpijskich. Na sprinterskim dystansie nie udało się odrobić strat. Przez chwilę Walczykiewicz została wyświetlona na telebimie na trzecim miejscu, ale korekta wyników nie przyniosła potwierdzenia.

Dalej od olimpijskiego podium byli startujący na 1000 metrów Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak. W końcówce, kiedy najlepsze osady odpłynęły po medale, Polacy spokojnie dokończyli finał na siódmym miejscu.

Czy Marcin Lewandowski zdobędzie medal w biegu na 1500 metrów?