Mundial 2018. Wygrana okupiona cierpieniem - hiszpańskie media po triumfie nad Iranem

Reprezentacja Hiszpanii nie bez problemów pokonała Iran 1:0. Azjatycki zespół dobrze grał w defensywie, z czym nie potrafili sobie poradzić Hiszpanie. Tamtejsze media nie ukrywają, że kadra Fernando Hierro cierpiała.

Łukasz Witczyk

"Marca": VAR trzymał w napięciu przez minutę i 47 sekund

Pierwsza decyzja VAR w meczu reprezentacji Hiszpanii sprawiła, że wszyscy fani na blisko dwie minuty wstrzymali oddech. Ezatolahi strzelił gola po minimalnym spalonym i Irańczycy tylko przez chwilę cieszyli się z remisu. Asystent sędziego poinformował o złamaniu przepisów. Irańscy gracze zobaczyli, że ich radość została przerwana i na 107 sekund stadionem zawładnęła niepewność. Ostatecznie był spalony, a Hiszpania wygrała - informuje "Marca".

Czy reprezentacja Hiszpanii wygra grupę B?