Sprawdź, co przegapiłeś. Najważniejsze wydarzenia soboty

Bartosz Zimkowski

Primera Division: Real wygrał po dwóch porażkach. Sergio Ramos bohaterem!

Real Madryt pokonał na własnym boisku Malagę 2:1 w ramach 19. kolejki Primera Division. Dublet dla gospodarzy ustrzelił środkowy obrońca - Sergio Ramos. Dzięki zwycięstwu, podopieczni Zinedine'a Zidane'a pozostaną na pozycji lidera tabeli. --> WIĘCEJ

Bundesliga: Łukasz Piszczek bohaterem Borussii Dortmund

W meczu 17. kolejki Bundesligi Werder Brema przegrał na własnym stadionie z Borussią Dortmund 1:2. Zwycięskiego gola dla dortmundczyków zdobył Łukasz Piszczek. [urlz=../../../pilka-nozna/660802/bundesliga-lukasz-piszczek-bohaterem-borussii-dortmund]--> WIĘCEJ
[/urlz]
Premier League: wielki Wayne Rooney ratuje Manchester United

Stoke City nie wygrało z Manchesterem United w meczu 22. kolejki Premier League, chociaż do 94. minuty prowadziło 1:0. Wówczas strzałem z rzutu wolnego remis uratował Wayne Rooney, ustanawiając przy tym rekord wszech czasów drużyny z Old Trafford. --> WIĘCEJ

Wayne Rooney - legenda brytyjskiego futbolu

Wayne Rooney - najlepszy strzelec w historii reprezentacji Anglii i od soboty największy bombardier Manchesteru United. Sir Bobby Chartlon może odetchnąć z ulgą. Rekord został pobity. --> WIĘCEJ

Ligue 1: dublet Cavaniego i triumf PSG w Nantes, krótki występ Mariusza Stępińskiego

Bez niespodzianki w pierwszym sobotnim meczu Ligue 1. Słabo dysponowane FC Nantes przegrało u siebie z Paris Saint-Germain 0:2. Mariusz Stępiński wszedł na boisko po przerwie, a Grzegorz Krychowiak - ze względu na uraz - nie zagrał w ogóle. --> WIĘCEJ

Premier League: hit z sędziowskimi i bramkarskimi kiksami

Olbrzymią temperaturę miał mecz Manchesteru City z Tottenhamem Hotspur. Pojedynek obfitował w wielkie emocje z bramkarskimi i sędziowskimi kiksami. Hit Premier League zakończył się remisem 2:2. --> WIĘCEJ

Czy Lewandowski zostanie królem strzelców Bundesligi?