Naj... 11. kolejki PlusLigi

Dominika Pawlik

Najdłuższy set: w Częstochowie, trwający 104 minuty
Komunikat o wykrytym zagrożeniu pojawił się o godzinie 17:24, kiedy na tablicy wyników widniał rezultat 19:16 na korzyść Akademików. Licznie zgromadzona publiczność została ewakuowana, a przyczyną było włączenie się alarmu przeciwpożarowego. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Pod halę przyjechały dwa wozy strażackie, a służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo sprawdziły wszystkie pomieszczenia. Po godzinie 18. kibice mogli powrócić na swoje miejsca, a siatkarze musieli jeszcze raz się rozgrzewać. Ostatecznie set trwał 104 minuty, PGE Skra odrobiła straty i wygrała cały mecz w trzech partiach.