Bieg sprinterski kobiet w Anterselvie na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Witczyk
Szykuje się ogromna niespodzianka w Anterselvie! Susan Dunklee na mecie o prawie dwie sekundy wyprzedziła Torę Berger!
Skomentuj 0

Monika Hojnisz zajęła 20. miejsce, Krystyna Pałka była 33., Weronika Nowakowska-Ziemniak 36., Paluna Bobak 45., Magdalena Gwizdoń 53. Zwyciężyła Anais Bescond, druga była Andrea Henkel, a trzecia Daria Domraczewa.
Skomentuj 0

Paulina Bobak wbiegła na metę z 44. czasem. To oznacza, że wszystkie reprezentantki Polski wystąpią w biegu pościgowym.
Skomentuj 0

Paulina Bobak na 1,1 km przed metą zajmuje 43. miejsce.
Skomentuj 0

1. Bescond, 2. Henkel, 3. Domraczewa, 4. Dunklee, 5. Romanowa, 6. Berger, 7. Preuss, 8. Skardino, 9. Makarainen, 10. Wiłuchina ... 19. Hojnisz, 32. Pałka, 35. Nowakowska-Ziemniak, 50. Gwizdoń. Bieg ukończyło 86 zawodniczek.
Skomentuj 0

To już pewne! Gabriela Soukalova nie załapie się do biegu pościgowego. Czeszka jest obecnie 61.
Skomentuj 0

• Paulina Bobak w "stójce" zanotowała jedną karną rundę.
    Skomentuj 0

Magdalena Gwizdoń do mety dobiegła z 49. czasem. Hojnisz jest 19., Pałka 32., Nowakowska-Ziemniak 34.
    Skomentuj 0

Słaby występ w Anterselvie zanotowała Gabriela Soukalova. Czeszka na strzelnicy zanotowała cztery pudła. Liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajmuje 57. miejsce i może nie wystąpić w sobotnim biegu pościgowym!
    Skomentuj 0

Paulina Bobak na strzelnicy była bezbłędna.
    Skomentuj 0

Bieg sprinterski w Anterselvie ukończyły 64 zawodniczki. Hojnisz jest 17., Pałka 29., Nowakowska-Ziemniak 31. W czołówce bez zmian. Nadal prowadzi Bescond, a za nią są Henkel i Dunklee.
    Skomentuj 1

• Golencin18 0
      ZWOLNIC TYCH TRENERÓW! CO oni trenuja? jak pudłowac do celu? co zawody to to samo