Bieg sprinterski kobiet w Kontiolahti na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Witczyk
Krystyna Pałka na metę wbiegła z 48. czasem. Nowakowska-Ziemniak zajęła 24. pozycję, Gwizdoń była 35., a Hojnisz 44. Cała czwórka zakwalifikowała się do niedzielnego biegu pościgowego.
Skomentuj 0
Drugie zwycięstwo w Kontiolahti odniosła Kaisa Makarainen. Oprócz Finki na podium stanęły Tora Berger i Gabriela Soukalova. Daria Domraczewa zajęła 20. miejsce.
Skomentuj 0
Krystyna Pałka podczas drugiego strzelania była bezbłędna. Polka zajmuje 35. lokatę.
Skomentuj 0
Soukalova na metę wbiegła z trzecim czasem. Prowadzi Makarainen. Nowakowska-Ziemniak jest 24., Gwizdoń 35., Hojnisz 42. Bieg ukończyło 66 zawodniczek.
Skomentuj 0
Gabriela Soukalova jest nową liderką po dwóch strzelaniach. Czeszka ma 3 sekundy przewagi nad Makarainen.
Skomentuj 0
Krystyna Pałka na pierwszym strzelaniu zaliczyła jedno pudło.
Skomentuj 0
  • Monika Hojnisz podczas drugiego strzelania Hojnisz zaliczyła jedno pudło.
    Skomentuj 0
    W niezbyt szybkim tempie biegnie Krystyna Pałka, która wraca do startów po chorobie.
    Skomentuj 0
    Linię mety minęło już 41 zawodniczek. Nowakowska-Ziemniak jest 21., a Gwizdoń 30.