Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Oceny SportoweFakty.pl po meczu z Węgrami: To nie tak miało wyglądać, Kudłacz to za mało

Polskie szczypiornistki we wtorek doznały drugiej porażki podczas ME 2014. Oceniliśmy występ poszczególnych zawodniczek kadry Kima Rasmussena.

 Redakcja
Redakcja

Bramkarki:
Małgorzata Gapska - 1 - Mecz do zapomnienia. Ledwie jedna interwencja przy jedenastu próbach rywalek to wynik fatalny, cóż jednak doświadczona bramkarka miała zdziałać przy tak biernie broniącej defensywie? Wpuszczona na parkiet w pierwszej połowie gdy Węgierki zaczęły nam odjeżdżać nie odmieniła losów meczu i po przerwie na boisku już się nie pojawiła.

Izabela Prudzienica - - Podobnie jak w przypadku Gapskiej, aczkolwiek w końcówce meczu skorzystała na większym rozluźnieniu w szeregach Węgierek i podreperowała swoje statystyki. W pierwszej połowie jednak zanotowała zaledwie jedną skuteczną interwencje. Cały czas ma problem z obroną rzutów lecących w górne rejony bramki.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Marazm trwa, Polki odarte z planów i marzeń - relacja z meczu Polska - Węgry

Bilety na MŚ 2023 do kupienia za pośrednictwem Eventim!

Uważasz, że Polki w meczu z Rosją odmienią swoją grę i odniosą zwycięstwo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • Andrzej Pawelec Zgłoś komentarz
  Dla mnie standard ostatnio czyli bez barwna w ataku pierwsza linia, oczywiście jest kwestia dograń piłek i naszej taktyki w ataku, ale jakby za Kulwińską słup postawić to wyszłoby to
  Czytaj całość
  samo, ani nie wypracowuje sobie sytuacji (ba nawet nie próbuje), ani nie pomaga koleżankom z drugiej linii. Dla mnie jedyne wytłumaczenie jej gry od dłuższego czasu to danie odpoczynku Stachowskiej jako filar defensywy. I druga kolejna zawodniczka podobnie jak wcześniej czyli Zalewska, rozumiem, że Kim może mieć utarty skład, ale Migała (choć tu nie jestem bezstronny) była w tej reprezentacji zaliczyła świetną rundę i nie ma jej w kadrze. za to mamy Zalewską, która jest beznadziejna zarówno w ataku jaki w defensywie, ba nawet do kontr biega wolniej od nie wypominając wieku Grzyb czy właśnie Stachowskiej. Dla mnie te dwa nazwiska od dłuższego czasu to nieporozumienie w kadrze i z każdym meczem mnie w tym przekonują, mam jeszcze jedną zawodniczkę, którą uważam, że powinna już odejść, ale ze względu na rzeczywiste zasługi ją pominę. Oczywiście akurat nie ma co ukrywać, że w tych meczach po za krótkim fragmentem na początku meczu z Hiszpankami nie pomagają też bramkarki, no, ale tu jednak nie ma co zwalać na nie winy, szczególnie, że często to jest kwestia szczęścia i dnia i ciężko powiedzieć czy inne zagrałyby lepiej. Mam jednak nadzieję, że z Rosją będą miały swój dzień, bo chyba tylko w ten sposób jest możliwość wejścia do kolejnej rundy.
  • Wielbuond Zgłoś komentarz
   a ja nie wierzę, że to piszę ale łysego muszę bronić. ma tam bank informacji z laptopem, taki jednoosobowy o włosach blond. ten bank robi statystyki na bieżąco, nie tylko z naszych
   Czytaj całość
   meczów. łysy dysponował tym, co mu bank informacji dał.
   • Osiedle Czaszki Zgłoś komentarz
    "...zagrała lepiej niż z Hiszpanią, to nie radziła sobie z upilnowaniem węgierskiej obrotowej..." Muszę napisać kilka słów na obronę Moniki, która moim zdaniem zagrała na mocne 3 !!!
    Czytaj całość
    Szła do kontry najszybciej, rzuciła bramkę, a piszący ocenę nie wie co to krycie obrotowej z przekazywaniem!!! Jeżeli w obronie kołowa staje obok Niedźwiedź, to ona jest odpowiedzialna za jej krycie! Gdy Stachowska wychodziła do rzutu z 2 linii to Niedźwiedź zostawiała węgierską kołową i też wychodziła do rzucającej, a ta podawała do wolnej kołowej i klops! Przynajmniej 3 bramki rzucone przez węgierską obrotową to "zasługa" Niedźwiedź!
    • tomas68 Zgłoś komentarz
     W kraju ogromnie wygórowanego ego każda rywalizacja musi się kończyć sukcesem. Na szczęście to jest sport i wygrywają wszyscy a nie jedynie słuszni. hehe No proszę dopiero po dwóch
     Czytaj całość
     porażkach zmienił się wynik ankiety.