Kokpit Kibice

Liga Narodów. Polska - Niemcy. Show Piotra Łukasika i Łukasza Kaczmarka. Oceny według portalu WP SportoweFakty

Polacy pokonali 3:1 Niemcy w 14. kolejce Ligi Narodów i są już bardzo blisko turnieju finałowego. Mimo wielkiej stawki meczu, Vital Heynen znów pomieszał w składzie i się nie zawiódł. Na wielkie pochwały zasłużyli zwłaszcza Łukasik i Kaczmarek.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński

Rozgrywający

Marcin Janusz - 3,5

Dostał kolejną szansę od Vitala Heynena. Nie zagrał wybitnego spotkania, ale nie ułatwiali mu zadania środkowi, którzy nie kończyli zbyt wielu piłek. Bardzo dobrze wykorzystał jednak świetną dyspozycję na lewym skrzydle Piotra Łukasika i na prawym Łukasz Kaczmarka. 

Marcin Komenda - grał zbyt krótko, żeby oceniać.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - rewelacyjnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

Czytaj także: Niemcy pokonali. Biało-Czerwoni już prawie w Final Six

Twoim zdaniem, który z Polaków zasłużył na miano bohatera starcia z Niemcami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd

Komentarze (2):

 • JoseMark Zgłoś komentarz
  Konieczna jest zmiana w skali ocen. 3 to nie jest rewelacyjnie. Co prawda kiedyś mówili, że ocena 3 plus jest najlepsza, bo ani dureń, ani kujon.
  • gogo Zgłoś komentarz
   Fornal gra tak jak jeszcze nie dawno grał Śliwka czyli pełno nie potrzebnych kiwek i mało siły w ataku. Śliwka w tej chwili zrobił największy postęp, jego gra jest kapitalna w każdym
   Czytaj całość
   elemencie. Szkoda że nie było Kwolka który potrzebuje również więcej ogrania. Bołądź to niestety jedyne nieporozumienie Heynena w powołaniach i trudno mu się do tego przyznać dlatego wystawia go na jedną dwie akcje i zmiana. Dzisiaj w 4 secie wszedł w końcówce i mało co przegrał by nam mecz gdyby gdyby nie powrotna zmiana. Jak można walić w podwójny blok ustawiony wcześniej po przekątnej gdy miał całkowicie otwartą prostą !!! Rozumiem gdyby tam stał potrójny blok i wtedy faktycznie trzeba by było go obić lub zrobić kiwkę. To świadczy że zamyka oczy w ataku !!!