Krzysztof Sędzicki
Skomentuj 1
  • franekbra Zgłoś komentarz
    Trzymamy kciuki za Myszkę. Walczy, stara się, ciśnie! No i jest dobrze przygotowany. Takich reprezentantów Polski chcę oglądać na IO

Dziękujemy za kolejny dzień z wielkimi emocjami związanymi z igrzyskami olimpijskimi w Tokio. W czwartek niestety nie poprawiliśmy naszego dorobku medalowego, jednakże to nie oznacza, że zabrakło dobrych wyników reprezentantów Polski.

Skomentuj 2
    Skomentuj 0

Piłka ręczna. Francuzki zremisowały ze Szwedkami 28:28.

Skomentuj 0

Koszykówka. Hiszpania pokonała Argentyną 81:71.

Skomentuj 0

Siatkówka. USA prowadzi z Turcją już 2:0 w setach. Amerykanki wygrały 2. seta 25:20.

Skomentuj 0
  • Hokej na trawie. Zakończyły się ostatnie mecze dnia. W pierwszym reprezentantki Argentyny wygrały z Japonkami 2:1, a w drugim Australijki pokonały zawodniczki z Nowej Zelandii 1:0.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Piłka wodna. Dzisiaj znów się działo w rywalizacji piłkarzy wodnych. Reprezentacja RPA po raz kolejny dała o sobie znać.

Skomentuj 0

Tenis. Jak się okazuje, nie tylko Novak Djoković ma świetną formę podczas turnieju tenisowego.