Polska sztafeta z awansem do finału! Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

autor:
Jakub Fordon
autor:
Małgorzata Boluk

Sensacyjna informacja z bieżni! Polak Michał Rozmys w finale olimpijskim biegu na 1500 metrów. Jury pozytywnie rozpatrzyło protest Polaka, który w biegu eliminacyjnym stracił but nie ze swojej winy!

Skomentuj 0

Dziękujemy Państwu za kolejny dzień rywalizacji i zapraszamy na kolejną sesję olimpijską dziś w nocy, z czwartku na piątek.

Skomentuj 0

Zakończyła się rywalizacja piłkarzy ręcznych, Dania pokonała Hiszpanię 27:23

Skomentuj 0

Zakończył się siatkarski Finał, Francja po raz pierwszy w historii zagra w olimpijskim finale po wygranej z Argentyną 3:0

Skomentuj 0

Trwa półfinałowe starcie piłkarzy ręcznych, Dania prowadzi z Hiszpanią 23:22

Skomentuj 0

8:7 w trzecim secie meczu półfinałowego prowadzą Francuzi. W meczu Trójkolorowi prowadzą już 2:0

Skomentuj 0
  • Coraz bliżej awansu do finału są siatkarze reprezentacji Francji. Pogromcy Polaków prowadzą już 2:0 z Argentyną

Skomentuj 0

Francuzi w finale koszykarskiego turnieju, po wygranej 90:89 ze Słowenią. Słoweńcy o brąz zagrają z Australią, Trójkolorowi z USA o złoto

Skomentuj 0

Polacy na dziś kończą swoje występy, ale my jeszcze przez kilkadziesiąt minut będziemy państwa informować co dzieje się na olimpijskich arenach.