Tokio 2020. Dzień siódmy na żywo. Pierwsze starty lekkoatletów, kolejne żeglarzy i siatkarzy

Relację prowadzą : autor:
Jacek Pawłowski
autor:
Dawid Franek
autor:
Krzysztof Sędzicki

Grzegorz Fijałek / Michał Bryl - Evandro Goncalves Oliveira Junior / Bruno Oscar Schmidt 1:2 (21:19, 14:21, 15:17)

Skomentuj 2
  • Fivapo Zgłoś komentarz
    @krzysztof.m: Przecież Awansowali co ty k... chcesz?
    • krzysztof.m Zgłoś komentarz
      .niestety nie udało się.... mieliśmy pecha.... itd itp My tam pojechaliśmy licząc na szczęście czy byliśmy choć trochę przygotowani i wiedzieliśmy o co w sporcie chodzi. Że trzeba
      Czytaj całość
      walczyć a nie liczyć na szczęście. Nawet koniowi się nie udało przejść kontroli. Może mi się uda dziś w nocy :-) .....

My już się Państwem zegnamy i dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony dzień. Do usłyszanie już niebawem przy okazji kolejnych emocji olimpijskich. Ponownie startujemy dziś w nocy. Zapraszamy!

Skomentuj 0

Tokio powoli zasypia. Zakończyła się rywalizacja koszykarek, Chiny pokonały Australię 76:74. Powoli dobiega końca mecz piłkarzy recznych Niemcy - Norwegia 25:21 w 57'. Wszystkie wyniki znajdą państwo na naszym portalu

Skomentuj 0

Koniec, Amerykanki wygrywają serię rzutów karnych 4:2, Megan Rapinoe wprowadza swój zespół do półfinału. Rewelacyjne Holenderki żegnają się z igrzyskami. Polały się łzy po stronie Oranje

Skomentuj 0

Po dwóch seriach rzutów karnych Amerykanki z Holandią prowadzą 2:1

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet - 1/4 finału igrzysk olimpijskich - Holandia - USA 2:2. Trwa seria rzutów karnych

Skomentuj 0
    • Kolejne rzuty karne w ćwierćfinale piłkarskiego turnieju kobiet. Kanadyjki czekają, a Amerykanki i Holenderki będą musiały zmierzyć się na linii 11. metra. Po dogrywce remis 2:2

Skomentuj 0

Bramka dla Amerykanek w 114 minucie, ale Alex Morgan na pozycji spalonej. Nadal mamy remis 2:2

Skomentuj 0

W 113 minucie meczu Holandia nadal remisuje z USA. Przypomnijmy, że mierzą się debiutujące na igrzyskach Holenderki oraz mistrzynie świata z ostatnich dwóch mundiali

Skomentuj 0

Gorąco w meczu piłkarek nożnych, Amerykanki remisują z Holandią w 108 minucie 2:2

Skomentuj 0

Zakończyło się spotkanie siatkarzy w "polskiej grupie". Iran przegrywa z Włochami 1:3 i na chwilę obecną wypada poza czołową czwórkę w grupie A