Startują Polacy! Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

autor:
Michał Piegza
autor:
Małgorzata Boluk

My dziękujemy Państwu za wspólnie spędzone godziny i zapraszamy na kolejny dzień olimpijskiej rywalizacji w nocy z niedzieli na poniedziałek. Startujemy już o godzinie 3 nad ranem.

Skomentuj 0

Losy meczu USA - Francja rozstrzygnięte. Trójkolorowi wygrywają 83:76. To oznacza, że ekipa zza oceanu od porażki rozpoczyna zmagania olimpijskie.

Skomentuj 0

Na 24 sekundy przed końcem Francja prowadzi z USA 76:74. W tym meczu jeszcze będą emocje

Skomentuj 0

W meczu siatkarek, Brazylijki prowadzą z Koreą Południową już 2:0. Drugi set Canarinhes wygrywają 25:22

Skomentuj 0

Francja - USA 72:74 na minutę przed końcem. Kapitalne widowisko na zakończenie pierwszego dnia koszykarskiej rywalizacji na igrzyskach olimpijskich

Skomentuj 0

Łotysze zdobywają 21 punktów, a to oznacza koniec meczu. W koszykówce 3x3 Łotwa pokonuje Japonię 21:18

Skomentuj 0
  • Amerykanie z kolei przejęli kontrolę i pewnie zmierzają po wygraną z Francuzami w meczu klasycznej koszykówki. Na 3 minuty przed końcem meczu wynik brzmi 74:67

Skomentuj 0

16:14 prowadzą w tej chwili Łotysze w koszykarskim meczu 3x3 z Japończykami

Skomentuj 0

W rywalizacji koszykarskiej 3x3 Łotwa - Japonia wynik 11:9

Skomentuj 0

Kapitalne otwarcie Amerykanów w czwartek kwarcie i remis 63:63 na 6 minut przed końcem meczu