Koniec meczu. Hiszpania pokonała Iran 1:0 po trafieniu Diego Costy.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Ambitna postawa reprezentacji Iranu w starciu z hiszpańskim zespołem może się podobać:

Skomentuj 0

81. minuta meczu i Hiszpanie wciąż prowadzą z Iranem 1:0 (--->>> relacja LIVE).

Skomentuj 0
  • Skomentuj 0

Iran strzelił gola w meczu z Hiszpanią, ale sędzia po chwili odgwizdał spalonego i bramki nie uznał.

Skomentuj 0

Tak bramkę Iranowi wbił Diego Costa:

Skomentuj 0

Miażdżąca przewaga Hiszpanii w liczbie podań:

Skomentuj 0

Reprezentacja Kolumbii mistrzostwa świata rozpoczęła od niespodziewanej porażki w starciu z Japonią (1:2). Selekcjoner zespołu z Ameryki Południowej na mecz z Polską zapowiada zmiany w składzie.

Skomentuj 0

Hiszpanie w końcu dopięli swego i od 54. minuty spotkania prowadzą z Iranem 1:0. Autorem gola Diego Costa.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Skomentuj 0

Irańczycy i Hiszpanie już grają w drugiej odsłonie meczu.

--->>> Relacja LIVE z meczu Iran - Hiszpania

Skomentuj 0

Iran na razie skuteczny w obronie w konfrontacji z Hiszpanią:

Skomentuj 0

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy spotkania Iran - Hiszpania.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Iran chwalony za swoją postawę w starciu z Hiszpanią (41 min. 0:0):

Skomentuj 0

Adam Nawałka szybko przeszedł do porządku dziennego po meczu z Senegalem. W myśl zasady, by nie przeżywać za bardzo porażki ani zwycięstwa, zorganizował zawodnikom analizę następnego rywala - Kolumbii.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Mundial 2018. Senegal uratował honor Afryki. Szkoda tylko, że kosztem Biało-Czerwonych...

Skomentuj 0

32 minuta meczu Iran - Hiszpania: Irańczycy mocno stawiają opór rywalom i w dalszym ciągu remisują 0:0.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Wczoraj Jakub Błaszczykowski (Polska), a dzisiaj Gerard Pique (Hiszpania) rozgrywa swój setny mecz w reprezentacji.

Skomentuj 0

Najlepszym zawodnikiem meczu Urugwaj - Arabia Saudyjska (1:0) został wybrany Luis Suarez:

Skomentuj 0

Po piętnastu minutach rywalizacji w spotkaniu Iran - Hiszpania na tablicy świetlnej wciąż bezbramkowy remis.

Skomentuj 0

Po przegranym (0:1) meczu z Portugalią piłkarze Maroka mieli sporo pretensji do arbitra Marka Geigera. Emocje podgrzał Pepe, który zdradził, że w przerwie sędzia zwrócił się do Ronaldo z prośbą o koszulkę.

Skomentuj 0

Czy będzie niespodzianka w meczu Iran - Hiszpania?

Skomentuj 0

Start pojedynku Irańczyków z Hiszpanami!

--->>> Relacja LIVE

Skomentuj 0

Trwa prezentacja zespołów i hymny narodowe przed ostatnim środowym starciem Iran - Hiszpania.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Iran - Hiszpania?

• Michał Łęgowski Zgłoś komentarz
      Michał Chce Aby Polska Wygrała Z Kolumbią 2-0 Z Niedzielę Michałowi Jest Dzisiaj Bardzo Pytro Że Polska Przegrała Pierwszy Mecz Z Senegalem 1-2 A Teraz Polska Musimy Wygrać

Ustawienia wyjściowych składów na mecz Iran - Hiszpania:

Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Iran w przypadku wygranej będzie pewny awansu do fazy pucharowej.

Skomentuj 0

Rozpoczęła się już nasza relacja z meczu Iran - Hiszpania. Pierwszy gwizdek o godzinie 20.

Skomentuj 0

Znamy składy na mecz Iranu z Hiszpanią.

Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Tak prezentuje się grupa A po dwóch kolejkach.

Skomentuj 0

Urugwaj zagrał przeciętnie, ale wygrał i już jest w 1/8 finału.

Skomentuj 0

W środę przed nami jeszcze jeden mecz. Hiszpania zagra z Iranem. Początek o godzinie 20.

Skomentuj 0

Urugwaj w Rostowie niezbyt imponował, ale wygrał 1:0 i wspólnie z Rosją jest już pewny gry w fazie pucharowej. Arabia Saudyjska i Egipt szans na wyjście z grupy już nie mają.

Skomentuj 0

W Rostowie cudu raczej nie będzie. Urugwaj i Rosja krok od awansu do fazy pucharowej.

Skomentuj 0

Już tylko kwadrans pozostał Arabii Saudyjskiej na zmianę swojej kiepskiej sytuacji. Patrząc na to, co dzieje się w Rostowie, szanse na to są niewielkie.

Skomentuj 0

Tymczasem ciekawe rzeczy dzieją się w Egipcie. Prokuratura zajmie się... porażką z Rosją.

Skomentuj 0

Jeśli tak dalej pójdzie to już w lipcu będziemy mogli bez większych problemów wskazać piłkarza roku na świecie.

Skomentuj 0

Urugwaj z Arabią Saudyjską rozpoczął drugą połowę. Ostatnie 3 kwadranse Azjatów na pozostanie w grze.

Skomentuj 0

Pierwszy mecz Polaków w Rosji cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Skomentuj 0

Do przerwy Urugwaj prowadzi z Arabią Saudyjską 1:0.

Skomentuj 0

Statystyki Lusia Suareza mogą robić wrażenie. 100 meczów i już 52 gole.

Skomentuj 0

Coraz bliżej przerwy w Rostowie. Urugwaj na niewiele pozwala Arabii Saudyjskiej.

Skomentuj 0

Jeszcze o Polakach. Wtorkowa porażka wciąż boli. Nie tak to miało wyglądać.

Skomentuj 0

Godzina do końca, jeśli wyniki w Rostowie utrzyma się w 3. kolejce Rosja z Urugwajem zagra już "tylko" o 1. miejsce w grupie A. Z kolei Egipt z Arabią Saudyjską powalczą o 3. pozycję.

Skomentuj 0

Urugwaj wychodzi na prowadzenie w meczu z Arabią Saudyjską. Luis Suarez w 23. minucie z pięciu metrów na 1:0!

Skomentuj 0

Lot do Rostowa reprezentanci Arabii Saudyjskiej odbyli z przygodami.

Skomentuj 0

W Rostowie po niespełna kwadransie bez boiskowych fajerwerków. Taki rezultat najbardziej cieszy... Rosjan, którzy są o krok od awansu do fazy pucharowej.

Skomentuj 0

W Rostowie już grają. Po raz 100. w reprezentacji Urugwaju gra Luis Suarez.

Skomentuj 0

Po wygranej nad Marokiem w szatni Portugalii na pewno miło nie było.

Skomentuj 0

W meczu w Rostowie głównym sędzią VAR jest Szymon Marciniak.

Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Skomentuj 0

Rozpoczęła się już relacja z meczu Urugwaju z Arabią Saudyjską. Zapraszamy!

Skomentuj 0

Tego się można było spodziewać. Thiago Cionek wśród najgorszych zawodników 1. kolejki mistrzostw świata. Gorzej być nie może?

Skomentuj 0

Jeśli Urugwaj pokona Arabię Saudyjską, wówczas będziemy znali już trzy zespoły, które po fazie grupowej pożegnają się z mundialem. Po Maroku będą to Egipt i wspomniana Arabia Saudyjska.

Skomentuj 0

Znamy już składy na mecz Urugwaju z Arabią Saudyjską.

Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Mecz Portugalii z Maroko za nami. Za niespełna godzinę mecz o wszystko Arabii Saudyjskiej z bliskim awansu Urugwajem.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo ponownie zapewnił punkty Portugalczykom. Pomógł Rui Patricio i mistrz Europy jest blisko awansu do fazy pucharowej.

Skomentuj 0

Koniec! Multum sytuacji podbramkowych Marokańczyków, ale ich skuteczność była opłakana. Jeden gol wystarczył Portugalczykom do zwycięstwa 1:0.

Skomentuj 2

Publiczność na Łużnikach poznała oficjalną frekwencję. Siły na trybunach rozłożone mniej więcej równo.

Skomentuj 0

Część reprezentantów Polski trenowała dziś wczesnym popołudniem w Soczi. Ta część, która nie zagrała wczoraj 90 minut.

Skomentuj 0

Kwadrans nadziei Portugalczyków na powiększenie przewagi i ich przeciwników na odrobienie strat.

Skomentuj 0

Jakub Błaszczykowski wrócił z Moskwy do Soczi kontuzjowany. Na szczęście uraz skrzydłowego nie jest poważny.

Skomentuj 0

Świetna frekwencja w Moskwie. Na trybunach ponad 70 tysięcy osób. Część kibiców sympatyzujących z najlepszymi piłkarzami w Portugalii coraz mocniej wyczekuje na ostatni gwizdek.

Skomentuj 0

Lista rekordów w bogatej kolekcji Cristiano Ronaldo jest coraz dłuższa.

Skomentuj 0

Po godzinie meczu na Łużnikach mistrz Europy prowadzi 1:0. Coraz mocniej pachnie wyrównaniem Maroka, jednak Rui Patricio ma po pierwsze wysokie umiejętności, a po drugie sporo szczęścia.

Skomentuj 0

Obrazki z Moskwy, gdzie trwa pierwsza z zaplanowanych na środę potyczek.

Skomentuj 0

Łukasz Fabiański będzie mógł wystąpić w mistrzostwach świata już jako zawodnik nowego klubu. Na doświadczonego bramkarza nie żałowano pieniędzy.

Skomentuj 0

Zbigniew Boniek dziś wystąpił na konferencji reprezentacji Polski w roli adwokata. W trudnej sprawie.

Skomentuj 0

Portugalia nie imponuje statystykami, ale to co najważniejsze, gol przemawia na jej korzyść. Musi utrzymać przewagę jeszcze przez 40 minut.

Skomentuj 0

James Rodriguez był zmiennikiem w poprzednim meczu reprezentacji Kolumbii. Wszedł z ławki rezerwowych i niewiele pomógł Los Cafeteros, którzy podobnie jak Polacy, znaleźli się pod ścianą. Przed konfrontacją z Biało-Czerwonymi pomocnik nie pęka.

Skomentuj 0

Pierwszoplanowy bohater!

Skomentuj 0

Przerwa. Portugalia zaatakowała na początku meczu, a jej as Cristiano Ronaldo wyprowadził ją na prowadzenie 1:0. Maroko odpowiada, kilkakrotnie wznieciło pożar w polu karnym przeciwnika, jednak tak skutecznego zawodnika jak Cristiano Ronaldo nie ma.

Skomentuj 0

Maroko ma coraz mniej czasu na uratowanie się przed pożegnaniem z Rosją.

Skomentuj 0

Duży nieobecny pierwszej kolejki w fazie grupowej - Kamil Glik. Obrońca reprezentacji Polski pracuje wytrwale, żeby uszczelnić defensywę w drugim meczu. Zbigniew Boniek gwarantuje, że Glik nie próżnuje.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo to na razie największa gwiazda turnieju. Na błysk kilku kibice jeszcze czekają.

Skomentuj 0

Portugalia wciąż na prowadzeniu 1:0, ale nie można powiedzieć, że przeważa niepodważalnie. To Maroko oddało przez dwa kwadranse pięć uderzeń, a jego przeciwnik z Europy trzy.

Skomentuj 0

Najlepszy strzelec reprezentacji Portugalii ponownie otworzył wynik po zaledwie kilku minutach.

Mundial 2018. Portugalia - Maroko: gol Cristiano Ronaldo na 1:0 (TVP Sport)

Skomentuj 0

Tak się bawi Cristiano Ronaldo.

Skomentuj 0

Turniej rozpoczął się po prostu w wymarzony sposób dla gwiazdora reprezentacji Portugalii. Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo zdobył w swoich trzech, poprzednich mundialowych kampaniach trzy bramki. Przez 95 minut obecnej zdobył cztery gole.

Skomentuj 0

Jeżeli wynik w Moskwie utrzyma się do ostatniego gwizdka, Portugalczycy mogą być mocno spragnieni, a tu kłopot.

Skomentuj 0

Kwadrans pojedynku na Łużnikach za kibicami. Portugalia na prowadzeniu 1:0, które nie jest specjalnie bezpieczne. Także dlatego, że przeciwnik mistrza Europy atakuje i zagraża Rui Patricio.

Skomentuj 0

85. bramka Cristiano Ronaldo w piłce reprezentacyjnej.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo prowadzi już 4:0 w pojedynku z Robertem Lewandowskim. Obaj byli wymieniani wśród kandydatów na króla strzelców.

Skomentuj 1

Czwarta sztuka Cristiano Ronaldo! Portugalia prowadzi 1:0 w 4. minucie. Monstro.

Skomentuj 0

Niewiele wolnych miejsc widać na trybunach. Przeważa, tak jak na flagach obu państw, czerwień.

Skomentuj 0

Piłkarze na murawie na Łużnikach. Hymny Portugalii i Maroka. Mistrz naszego kontynentu dziś w białych strojach, a jego przeciwnik w czerwonych koszulkach.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

No nie, jeszcze dwa mecze, ale czy będą strawne to się okaże.

Skomentuj 0

Oby nadchodzące spotkanie Portugalii z Marokiem było lepsze. Po wczorajszych popisach w jednym z pojedynków nadal boli uzębienie.

Skomentuj 0

Trwa rozgrzewka na Łużnikach w Moskwie. Porażka odbierze Marokańczykom szansę na awans do fazy pucharowej. Muszą więc wymyślić jakiś fortel na Portugalczyków.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo, lider klasyfikacji strzelców mistrzostw świata, bierze na celownik Marokańczyków.

Skomentuj 0

Takie przykłady akurat warto naśladować.

Skomentuj 0

Portugalczycy oczywiście ze swoim bohaterem pierwszego spotkania w podstawowym składzie. Cristiano Ronaldo będą pomagać z drugiej linii Joao Moutinho i Joao Mario. Z przodu ponadto Goncalo Guedes.

Skomentuj 0

Podstawowe składy Portugalii i Maroka.

Skomentuj 0

Dwie godziny do pierwszego środowego meczu Portugalii z Marokiem. Obie reprezentacje zagrają o pierwsze zwycięstwo w turnieju. Mistrz Europy rozpoczął mistrzostwa świata remisem 3:3 z Hiszpanią, natomiast ekipa z Afryki przegrała 0:1 z Iranem.

Skomentuj 0

"Przykro było na niego patrzeć"

Skomentuj 0

Tak to wyglądało. Grymas, stanie z podpartymi rękoma, łapanie się za głowę.

Skomentuj 0

Ciekawych zawodników w obozie Rosji pokazało się kilku. Jest Denis Czeryszew, ale są również Denis Głuszakow czy Artiom Dziuba. Osiem goli w dwóch spotkaniach gospodarzy robi wrażenie.

Skomentuj 0

Nie ma specjalnych powodów do optymizmu, natomiast pozostaje wiara, że w cztery dni Adam Nawałka poskleja swój zespół.

Skomentuj 1

Skomentuj 0

Łukasz Fabiański już oficjalnie w nowym klubie. Zawodnik reprezentacji Polski będzie nadal bronić w Premier League.

Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Skomentuj 0

Aliou Cisse powiedział dzień przed meczem w Moskwie, że reprezentacja Polski ma braki w obronie. Później okazało się, że ma braki wszędzie. W jego pojedynku z Adamem Nawałką 2:1.

Skomentuj 0

Mała zmiana planów w Soczi. Będzie też konferencja prasowa, identycznie jak po porażce z Ekwadorem z prezesem PZPN, jednak tym razem bez kucharza.

Skomentuj 0

Przygotowania do mundialu trwały kilka tygodni w trzech bazach. Termin spotkania był znany krótko po losowaniu grup. Przeciwnik zresztą też.

Skomentuj 1
      • prawdziwy realista Zgłoś komentarz
        proponuje brać przykład z Meksyku w przygotowaniach do meczu, basen i dziwki i wynik jest

Do rozpoczęcia środowych meczów pozostały nieco ponad trzy godziny. Będziemy o nich oczywiście jeszcze rozmawiać. Harmonogram na dziś nie jest najbardziej oczywisty, dlatego szybkie przypomnienie. O 14 Portugalia kontra Maroko, o 17 Urugwaj z Arabią Saudyjską, a o godzinie 20 Hiszpania z Iranem.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Jacek Gmoch wystawił oceny bezpośrednio po meczu. Jak wyglądają one na chłodno?

Skomentuj 0

Tak czy nie dla Dawida Kownackiego na Kolumbię? W meczu z Senegalem przynajmniej oddał celne uderzenie, w sezonie klubowym nieźle wprowadził się do Serie A i w przeciwieństwie do Arkadiusza Milika podawał do zawodników w białych koszulkach.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Tu akurat nie było wątpliwości.

Skomentuj 0

Defensywa współtworzona przez Thiago Cionka w Ferrarze wyglądała bardzo pozytywnie. Cionek w Moskwie wyglądał jednak beznadziejnie. Forma z klubu ulotniła się.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Dariusz Tuzimek wyliczył błędy Adama Nawałki i jego reprezentantów. Oczekuje zmian w składzie. - Trzymanie się tych samych nazwisk skończy się szybkim powrotem do domu - pisze ekspert.

Skomentuj 1
        • kubazy Zgłoś komentarz
          Oczekuj Polski na Euro za dwa lata i za cztery na Mundialu. A nie zmian w składzie....

Senegal również w mocno wątpliwym stylu powrócił na mistrzostwa świata, ale wiadomo, wynik determinuje nastroje. W stolicy afrykańskiego kraju szaleństwo. W innych krajach tego kontynentu też mała ulga, biorąc pod uwagę, że wszyscy inni jego przedstawiciele zostali pokonani, a Egipt nawet dwukrotnie.

Skomentuj 0

Polska w czołówce pod kątem przebiegnętych kilometrów. Czy było to mądre bieganie?

Skomentuj 0

Na środę zaplanowana jest poważna rozmowa reprezentantów Polski połączona z analizą starcia z Senegalem. Więcej o najbliższych planach kadrowiczów Paweł Kapusta z Soczi.

Skomentuj 0

Jacek Gmoch wierzy, że nie wszystko stracone.

Skomentuj 1
          • miki1957 Zgłoś komentarz
            Pompowany balonik pękł. Blamaż na całego, wstyd. Jakim cudem jesteśmy na tych mistrzostwach. Spasione koty ruszają się szybciej niż nasze gwiazdy. Tak to jest gdy zamiast trenować biega
            Czytaj całość
            się po fryzjerach by ładnie w reklamach wyglądać.

Ręce opadały. Postronni kibice z innych krajów mogli żałować, jeżeli na godzinę 17 we wtorek nie zaplanowali drzemki.

Skomentuj 0

Skoro już mowa o Rosjanach, którzy rozpoczęli mundial jak burza...

Skomentuj 0

Z kolei w grupie gospodarzy Rosja ma sześć punktów. Drużyna Stanisława Czerczesowa liczy przede wszystkim na remis w meczu Urugwaju z Arabią Saudyjską, który zagwarantuje jej awans. Wygrana Celestes też będzie im na rękę, choć w mniejszym stopniu.

Skomentuj 0

We wtorek zakończyła się pierwsza kolejka w fazie grupowej i jednocześnie rozpoczęła druga. W "polskiej grupie" na razie praca w duetach. Senegal i Japonia po trzy punkty, a Polska oraz Kolumbia zero.

Skomentuj 0

Adam Nawałka poprowadzi dziś trening o godzinie 12.45 czasu miejscowego. Będzie to trening wyrównawczy z tymi zawodnikami, którzy albo nie zagrali we wtorek z Senegalem, albo zagrali tylko w drugiej połowie.

Skomentuj 0

Adam Nawałka wyglądał w nocy na selekcjonera wściekłego. Podobno po meczu współpracownicy woleli nie wchodzić mu w drogę. W szatni panowała natomiast grobowa cisza.

Skomentuj 0

Smutny powrót kadrowiczów do bazy w mieście olimpijskim.

Skomentuj 0
            Skomentuj 0

Daliśmy wybór naszym czytelnikom. Ich zdaniem rozczarował najbardziej Arkadiusz Milik. Na kolejnych lokatach z kolei piłkarze doświadczeni, którzy mieli wnieść doświadczenie, opanowanie, a jak wyszło, wszyscy widzieli. Wyniki sondy poniżej.

Skomentuj 0

Łukasz Piszczek sprawiał wrażenie totalnie zagubionego, choć wystąpił na swojej koronnej pozycji. - Mecz z Senegalem był jednym z moich słabszych spotkań w kadrze - mówi szczerze jeden z weteranów reprezentacji.

Skomentuj 0

Były bramkarz futsalowej reprezentacji Polski:

Skomentuj 0

Jacek Gmoch i Maciej Terlecki o klęsce w Moskwie.

Skomentuj 0

Piotr Zieliński: Piłkarsko nie czuliśmy się słabo. A fizycznie? Może? To jedna z silniejszych fizycznie drużyn na tych mistrzostwach. Wszedł jeden wielki zawodnik, jak cię minął, to za chwilę doskakiwał jeszcze większy. Różnice były duże. Mogliśmy wyciągnąć o wiele więcej z tego meczu.

Skomentuj 0

Oczekiwanie na kolejny mecz Biało-Czerwonych minie kibicom znacznie szybciej niż na poprzedni. Kadrowicze natychmiast po spotkaniu z Senegalem powrócili do bazy w Soczi. W hotelu byli o godzinie 2.15. Byli mocno przygnębieni i przybici swoim występem.

Skomentuj 0

Nie opada kurz po kompletnie nieudanym powrocie reprezentacji Polski na mistrzostwa świata. Po porażce z Senegalem drużyna Adama Nawałki nie ma marginesu błędu w walce o awans do fazy pucharowej.