Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Żużel
Żużel w Europie
Żużel w Europie na żywo
Żużel w Europie
Wyniki/Kalendarz
Tabele
Relacje na żywo
Żużel w Europie na żywo
Żużel
Wszystkie lata
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Wszystkie rozgrywki
Elite League Knock Out Cup
Elite League
Speedway Bundesliga
IMŚJ
Sparingi
Elitserien
Liga czeska
Eliminacje do IMŚ
SGP/IMŚ
IME
Allsvenskan League
I liga
Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii
DPŚ
IMEJ
Indywidualne Mistrzostwa Szwecji
DMŚJ
Midland League
22.03.2012
20:45
Sheffield Tigers
37 : 53
Belle Vue Aces
23.03.2012
20:30
Somerset Rebels
47 : 43
Swindon Robins
28.03.2012
20:30
Poole Pirates
53 : 40
Belle Vue Aces
01.08.2012
20:30
Wielka Brytania
39 : 53
Australia
10.10.2012
20:30
Poole Pirates
0 : 0
Coventry Bees
23.03.2012
21:00
Coventry Bees
56 : 39
Birmingham Brummies
26.03.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
51 : 39
Birmingham Brummies
29.03.2012
20:30
Birmingham Brummies
38 : 54
Coventry Bees
30.03.2012
21:00
Coventry Bees
49 : 43
Wolverhampton Wolves
02.04.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
40 : 55
Coventry Bees
24.03.2012
20:30
Eastbourne Eagles
55 : 40
Belle Vue Aces
28.03.2012
20:30
Kings Lynn Stars
59 : 31
Eastbourne Eagles
30.03.2012
21:00
The Lakeside Hammers
61 : 32
Belle Vue Aces
02.04.2012
20:30
Eastbourne Eagles
49 : 41
Kings Lynn Stars
05.04.2012
20:30
Swindon Robins
49 : 43
Birmingham Brummies
06.04.2012
12:00
Coventry Bees
44 : 49
Poole Pirates
14:00
The Lakeside Hammers
55 : 36
Eastbourne Eagles
15:00
Peterborough Panthers
49 : 41
Kings Lynn Stars
20:00
Kings Lynn Stars
43 : 47
Peterborough Panthers
20:30
Eastbourne Eagles
45 : 51
The Lakeside Hammers
20:30
Birmingham Brummies
37 : 53
Swindon Robins
21:00
Poole Pirates
52 : 38
Coventry Bees
11.04.2012
20:30
Birmingham Brummies
50 : 42
Wolverhampton Wolves
12.04.2012
20:30
Swindon Robins
50 : 43
Kings Lynn Stars
13.04.2012
21:00
Coventry Bees
47 : 43
Kings Lynn Stars
14.04.2012
20:30
Eastbourne Eagles
54 : 38
Wolverhampton Wolves
16.04.2012
20:30
Swindon Robins
54 : 39
Coventry Bees
20:30
Belle Vue Aces
42 : 51
The Lakeside Hammers
20:30
Wolverhampton Wolves
51 : 41
Eastbourne Eagles
21.04.2012
20:30
Eastbourne Eagles
50 : 45
Peterborough Panthers
23.04.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
51 : 41
Kings Lynn Stars
25.04.2012
20:30
Poole Pirates
vs
Wolverhampton Wolves
30.04.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
43 : 47
Poole Pirates
02.05.2012
21:00
Belle Vue Aces
42 : 50
Kings Lynn Stars
04.05.2012
21:00
The Lakeside Hammers
42 : 48
Poole Pirates
21:00
Coventry Bees
59 : 31
Belle Vue Aces
05.05.2012
20:30
Eastbourne Eagles
48 : 45
Coventry Bees
10.05.2012
20:30
Birmingham Brummies
47 : 43
Peterborough Panthers
11.05.2012
21:00
The Lakeside Hammers
59 : 37
Peterborough Panthers
14.05.2012
20:30
Belle Vue Aces
33 : 57
Birmingham Brummies
16.05.2012
20:30
Poole Pirates
46 : 44
The Lakeside Hammers
18.05.2012
21:00
The Lakeside Hammers
50 : 40
Swindon Robins
21:00
Coventry Bees
48 : 42
Peterborough Panthers
19.05.2012
20:30
Eastbourne Eagles
51 : 39
Swindon Robins
21.05.2012
20:30
Belle Vue Aces
45 : 47
Eastbourne Eagles
20:30
Peterborough Panthers
51 : 42
Birmingham Brummies
23.05.2012
20:30
Poole Pirates
50 : 39
Peterborough Panthers
20:30
Kings Lynn Stars
58 : 35
Wolverhampton Wolves
24.05.2012
20:30
Swindon Robins
56 : 37
Peterborough Panthers
20:30
Birmingham Brummies
36 : 54
Poole Pirates
28.05.2012
20:30
Coventry Bees
40 : 50
Birmingham Brummies
20:30
Wolverhampton Wolves
57 : 35
Peterborough Panthers
20:30
Belle Vue Aces
33 : 60
Swindon Robins
30.05.2012
20:30
Kings Lynn Stars
43 : 49
The Lakeside Hammers
31.05.2012
20:30
Birmingham Brummies
50 : 43
Belle Vue Aces
20:30
Peterborough Panthers
39 : 51
Poole Pirates
02.06.2012
20:30
Eastbourne Eagles
35 : 37
Poole Pirates
04.06.2012
21:00
Wolverhampton Wolves
42 : 48
Swindon Robins
06.06.2012
20:30
Poole Pirates
48 : 42
Swindon Robins
11.06.2012
20:30
Belle Vue Aces
54 : 40
Wolverhampton Wolves
13.06.2012
20:30
Poole Pirates
48 : 45
Kings Lynn Stars
14.06.2012
20:30
Peterborough Panthers
47 : 46
Belle Vue Aces
15.06.2012
21:00
Coventry Bees
48 : 42
Kings Lynn Stars
18.06.2012
20:30
The Lakeside Hammers
36 : 53
Swindon Robins
20:30
Wolverhampton Wolves
51 : 42
Belle Vue Aces
20.06.2012
20:30
Poole Pirates
46 : 46
Birmingham Brummies
20:30
Kings Lynn Stars
51 : 40
Belle Vue Aces
22.06.2012
21:00
The Lakeside Hammers
59 : 36
Kings Lynn Stars
25.06.2012
20:30
Eastbourne Eagles
51 : 39
The Lakeside Hammers
20:30
Wolverhampton Wolves
41 : 49
Poole Pirates
28.06.2012
20:30
Swindon Robins
60 : 33
Wolverhampton Wolves
20:30
Peterborough Panthers
49 : 41
Coventry Bees
29.06.2012
20:30
Kings Lynn Stars
49 : 41
Poole Pirates
21:00
Coventry Bees
38 : 52
Eastbourne Eagles
02.07.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
49 : 41
Birmingham Brummies
04.07.2012
20:30
Kings Lynn Stars
46 : 44
Coventry Bees
05.07.2012
20:30
Birmingham Brummies
46 : 44
Coventry Bees
20:30
Swindon Robins
53 : 37
The Lakeside Hammers
18.07.2012
20:30
Poole Pirates
49 : 41
Belle Vue Aces
19.07.2012
20:30
Peterborough Panthers
46 : 44
Wolverhampton Wolves
20:30
Swindon Robins
45 : 43
Kings Lynn Stars
20.07.2012
21:00
The Lakeside Hammers
55 : 37
Wolverhampton Wolves
21:00
Coventry Bees
42 : 48
Swindon Robins
21.07.2012
20:30
Eastbourne Eagles
54 : 38
Birmingham Brummies
23.07.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
42 : 47
Coventry Bees
20:30
Peterborough Panthers
58 : 36
Eastbourne Eagles
20:30
Kings Lynn Stars
45 : 45
Swindon Robins
20:30
Belle Vue Aces
40 : 52
Poole Pirates
25.07.2012
20:30
Poole Pirates
52 : 38
Wolverhampton Wolves
26.07.2012
20:30
Birmingham Brummies
54 : 41
Belle Vue Aces
20:30
Swindon Robins
53 : 38
Eastbourne Eagles
27.07.2012
20:45
Eastbourne Eagles
53 : 37
Kings Lynn Stars
01.08.2012
20:30
Kings Lynn Stars
46 : 44
Peterborough Panthers
03.08.2012
21:00
The Lakeside Hammers
57 : 38
Belle Vue Aces
21:00
Coventry Bees
52 : 40
Wolverhampton Wolves
04.08.2012
20:30
Eastbourne Eagles
47 : 43
Peterborough Panthers
06.08.2012
20:30
Peterborough Panthers
61 : 32
The Lakeside Hammers
20:30
Swindon Robins
49 : 41
Poole Pirates
20:30
Wolverhampton Wolves
47 : 42
Eastbourne Eagles
20:30
Belle Vue Aces
47 : 43
Birmingham Brummies
08.08.2012
20:30
Kings Lynn Stars
51 : 39
Eastbourne Eagles
20:30
Poole Pirates
56 : 33
Peterborough Panthers
20:30
Birmingham Brummies
55 : 35
The Lakeside Hammers
20:30
Coventry Bees
45 : 48
Swindon Robins
09.08.2012
20:30
Swindon Robins
48 : 42
Birmingham Brummies
20:30
Peterborough Panthers
49 : 44
Poole Pirates
10.08.2012
21:00
The Lakeside Hammers
53 : 39
Birmingham Brummies
13.08.2012
20:30
Belle Vue Aces
48 : 42
The Lakeside Hammers
20:30
Wolverhampton Wolves
51 : 39
Coventry Bees
20:30
Peterborough Panthers
55 : 38
Swindon Robins
15.08.2012
20:30
Poole Pirates
55 : 38
Birmingham Brummies
16.08.2012
20:30
Birmingham Brummies
49 : 41
Coventry Bees
17.08.2012
21:00
The Lakeside Hammers
47 : 43
Eastbourne Eagles
18.08.2012
20:30
Eastbourne Eagles
61 : 32
Wolverhampton Wolves
20.08.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
53 : 40
Birmingham Brummies
20:30
Belle Vue Aces
38 : 55
Kings Lynn Stars
20:30
Coventry Bees
60 : 31
The Lakeside Hammers
22.08.2012
20:30
Poole Pirates
52 : 38
Wolverhampton Wolves
20:30
Kings Lynn Stars
58 : 32
Belle Vue Aces
23.08.2012
20:30
Swindon Robins
50 : 43
Poole Pirates
20:30
Peterborough Panthers
50 : 43
Kings Lynn Stars
27.08.2012
12:00
Peterborough Panthers
45 : 45
Coventry Bees
29.08.2012
20:30
Poole Pirates
57 : 37
The Lakeside Hammers
20:30
Kings Lynn Stars
41 : 52
Swindon Robins
30.08.2012
20:30
Birmingham Brummies
48 : 45
Wolverhampton Wolves
20:30
Swindon Robins
51 : 39
Coventry Bees
31.08.2012
21:00
Coventry Bees
45 : 45
Wolverhampton Wolves
21:00
The Lakeside Hammers
41 : 48
Poole Pirates
01.09.2012
20:30
Eastbourne Eagles
61 : 29
Belle Vue Aces
03.09.2012
20:30
Belle Vue Aces
55 : 36
Eastbourne Eagles
20:30
Wolverhampton Wolves
47 : 43
The Lakeside Hammers
05.09.2012
20:30
Kings Lynn Stars
42 : 48
Birmingham Brummies
20:30
Poole Pirates
54 : 38
Eastbourne Eagles
06.09.2012
20:30
Peterborough Panthers
57 : 36
The Lakeside Hammers
20:30
Birmingham Brummies
51 : 41
Kings Lynn Stars
20:30
Swindon Robins
56 : 39
Belle Vue Aces
10.09.2012
20:30
The Lakeside Hammers
47 : 43
Coventry Bees
20:30
Poole Pirates
49 : 41
Swindon Robins
20:30
Peterborough Panthers
54 : 38
Eastbourne Eagles
13.09.2012
20:30
Birmingham Brummies
56 : 34
Eastbourne Eagles
20:30
Swindon Robins
55 : 38
The Lakeside Hammers
14.09.2012
21:00
Coventry Bees
47 : 43
Birmingham Brummies
21:00
The Lakeside Hammers
52 : 40
Peterborough Panthers
17.09.2012
20:30
Birmingham Brummies
43 : 47
Poole Pirates
20:30
Kings Lynn Stars
45 : 45
Coventry Bees
20:30
Belle Vue Aces
57 : 31
Peterborough Panthers
19.09.2012
20:30
Birmingham Brummies
44 : 46
Swindon Robins
20:30
Coventry Bees
52 : 40
Peterborough Panthers
24.09.2012
20:30
The Lakeside Hammers
43 : 47
Poole Pirates
01.10.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
46 : 44
Belle Vue Aces
20:30
Poole Pirates
61 : 30
The Lakeside Hammers
20:30
Birmingham Brummies
35 : 55
Swindon Robins
04.10.2012
20:30
Swindon Robins
55 : 37
Birmingham Brummies
15.10.2012
20:30
Swindon Robins
51 : 44
Poole Pirates
20.10.2012
19:00
Indywidualne Mistrzostwa Elite League w Swindon
22.10.2012
20:00
Belle Vue Aces
vs
Coventry Bees
20:30
Poole Pirates
45 : 44
Swindon Robins
21:30
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolves
15.04.2012
15:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
53 : 37
Start Gniezno
13.05.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
55 : 35
KMŻ Motor Lublin
03.06.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
48 : 42
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
10.06.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
47 : 43
ZOOleszcz GKM Grudziądz
22.07.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
56 : 34
ŻKS Ostrovia
12.08.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
40 : 50
ZOOleszcz GKM Grudziądz
19.08.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
42 : 48
KMŻ Motor Lublin
09.09.2012
17:00
Optibet Lokomotiv Daugavpils
40 : 50
Start Gniezno
24.04.2012
18:00
AK Marketa Praga
52 : 41
AK Slany
09.05.2012
18:00
Zlata Prilba Pardubice
40 : 50
AK Marketa Praga
16.05.2012
18:00
AK Slany
48 : 44
PDK Grepl Mseno
29.05.2012
18:00
AK Marketa Praga
53 : 40
DaK Moto Liebezeit Divisov
06.06.2012
18:00
Zlata Prilba Pardubice
52 : 41
PDK Grepl Mseno
13.06.2012
18:00
AK Slany
46 : 47
Zlata Prilba Pardubice
21.06.2012
19:30
PDK Grepl Mseno
45 : 45
AK Slany
28.06.2012
17:00
DaK Moto Liebezeit Divisov
55 : 37
AK Slany
05.07.2012
15:00
DaK Moto Liebezeit Divisov
38 : 52
Zlata Prilba Pardubice
19.07.2012
19:30
PDK Grepl Mseno
45 : 48
Zlata Prilba Pardubice
02.08.2012
19:30
PDK Grepl Mseno
38 : 54
DaK Moto Liebezeit Divisov
08.08.2012
18:00
Zlata Prilba Pardubice
53 : 39
AK Slany
15.08.2012
17:00
DaK Moto Liebezeit Divisov
46 : 44
AK Marketa Praga
16.08.2012
19:30
PDK Grepl Mseno
43 : 49
AK Marketa Praga
28.08.2012
18:00
AK Marketa Praga
47 : 43
Zlata Prilba Pardubice
30.08.2012
17:30
DaK Moto Liebezeit Divisov
53 : 38
PDK Grepl Mseno
05.09.2012
18:00
Zlata Prilba Pardubice
46 : 44
DaK Moto Liebezeit Divisov
18.09.2012
18:00
AK Marketa Praga
52 : 40
PDK Grepl Mseno
19.09.2012
16:30
AK Slany
43 : 46
DaK Moto Liebezeit Divisov
25.09.2012
18:30
AK Marketa Praga
50 : 40
Zlata Prilba Pardubice
03.10.2012
18:00
Zlata Prilba Pardubice
45 : 46
AK Marketa Praga
29.04.2012
14:00
DMV White Tigers
41 : 43
Trans MF Landshut Devils
01.05.2012
14:00
MSC Brokstedt
39 : 48
MC Nordstern Stralsund
05.05.2012
15:00
MC Nordstern Stralsund
42 : 42
Trans MF Landshut Devils
12.05.2012
18:30
Trans MF Landshut Devils
42 : 45
MSC Brokstedt
09.06.2012
15:00
MC Nordstern Stralsund
47 : 37
DMV White Tigers
03.10.2012
14:00
Trans MF Landshut Devils
44 : 40
MC Nordstern Stralsund
21.10.2012
14:00
MC Nordstern Stralsund
42 : 42
Trans MF Landshut Devils
29.04.2012
14:00
1. Runda Kwalifikacyjna w Neustadt Donau
19.05.2012
19:00
2. Runda Kwalifikacyjna w Gorican
02.06.2012
17:00
2. Półfinał w Czerwonogradzie
21.07.2012
21:00
1. Finał IMŚJ w Lonigo
04.08.2012
18:30
2. Finał IMŚJ w Lendavie
17.08.2012
20:45
3. Finał IMŚJ w Coventry
13.10.2012
18:00
5. Finał IMŚJ w Pardubicach
01.05.2012
16:00
1. Półfinał w Debreczynie
28.07.2012
16:00
Turniej Challenge w Stralsund
01.09.2012
17:00
2. Finał IME w Daugavpils
15.09.2012
19:00
3. Finał IME w Krsko
01.05.2012
17:00
Piraterna Motala
41 : 49
Dackarna Malilla
19:00
Vastervik Speedway
40 : 50
Valsarna Hagfors
19:00
Kumla Indianerna
42 : 48
Vargarna Norrkoeping
08.05.2012
19:00
Valsarna Hagfors
44 : 46
Piraterna Motala
19:00
Vargarna Norrkoeping
43 : 47
Vastervik Speedway
19:00
Dackarna Malilla
52 : 38
Hammarby Sztokholm
19:00
Vetlanda Speedway
49 : 41
Kumla Indianerna
09.05.2012
19:00
Hammarby Sztokholm
44 : 46
Vetlanda Speedway
15.05.2012
19:00
Valsarna Hagfors
35 : 49
Vetlanda Speedway
19:00
Piraterna Motala
46 : 44
Kumla Indianerna
19:00
Dackarna Malilla
46 : 44
Vastervik Speedway
22.05.2012
19:00
Vetlanda Speedway
57 : 33
Vastervik Speedway
19:00
Vargarna Norrkoeping
42 : 48
Dackarna Malilla
19:00
Hammarby Sztokholm
31 : 59
Piraterna Motala
19:00
Kumla Indianerna
52 : 38
Valsarna Hagfors
29.05.2012
19:00
Valsarna Hagfors
44 : 46
Hammarby Sztokholm
19:00
Vastervik Speedway
48 : 42
Kumla Indianerna
19:00
Piraterna Motala
58 : 31
Vargarna Norrkoeping
19:00
Dackarna Malilla
47 : 43
Vetlanda Speedway
04.06.2012
19:00
Hammarby Sztokholm
52 : 38
Vargarna Norrkoeping
05.06.2012
19:00
Vetlanda Speedway
51 : 39
Piraterna Motala
19:00
Vastervik Speedway
40 : 50
Hammarby Sztokholm
19:00
Valsarna Hagfors
47 : 43
Vargarna Norrkoeping
19:00
Kumla Indianerna
45 : 43
Dackarna Malilla
12.06.2012
19:00
Dackarna Malilla
48 : 42
Valsarna Hagfors
19:00
Vargarna Norrkoeping
40 : 50
Vetlanda Speedway
19:00
Piraterna Motala
46 : 44
Vastervik Speedway
26.06.2012
19:00
Vargarna Norrkoeping
43 : 47
Kumla Indianerna
19:00
Dackarna Malilla
55 : 35
Piraterna Motala
19:00
Vetlanda Speedway
49 : 41
Hammarby Sztokholm
19:00
Valsarna Hagfors
48 : 42
Vastervik Speedway
27.06.2012
19:00
Hammarby Sztokholm
43 : 47
Kumla Indianerna
03.07.2012
19:00
Vastervik Speedway
48 : 42
Vargarna Norrkoeping
19:00
Kumla Indianerna
42 : 48
Vetlanda Speedway
19:00
Hammarby Sztokholm
46 : 44
Dackarna Malilla
17.07.2012
19:00
Vastervik Speedway
35 : 55
Dackarna Malilla
19:00
Kumla Indianerna
44 : 46
Piraterna Motala
19:00
Vetlanda Speedway
52 : 38
Valsarna Hagfors
19:00
Vargarna Norrkoeping
46 : 44
Hammarby Sztokholm
24.07.2012
19:00
Vastervik Speedway
48 : 42
Vetlanda Speedway
19:00
Valsarna Hagfors
45 : 45
Kumla Indianerna
19:00
Dackarna Malilla
44 : 46
Vargarna Norrkoeping
19:00
Piraterna Motala
56 : 34
Hammarby Sztokholm
31.07.2012
19:00
Vetlanda Speedway
53 : 37
Dackarna Malilla
19:00
Hammarby Sztokholm
52 : 38
Valsarna Hagfors
19:00
Vargarna Norrkoeping
38 : 51
Piraterna Motala
19:00
Kumla Indianerna
54 : 36
Vastervik Speedway
14.08.2012
19:00
Vargarna Norrkoeping
49 : 41
Valsarna Hagfors
19:00
Dackarna Malilla
49 : 41
Kumla Indianerna
19:00
Piraterna Motala
46 : 44
Vetlanda Speedway
19:00
Hammarby Sztokholm
60 : 30
Vastervik Speedway
21.08.2012
19:00
Kumla Indianerna
68 : 22
Hammarby Sztokholm
19:00
Valsarna Hagfors
48 : 41
Dackarna Malilla
19:00
Vastervik Speedway
48 : 42
Piraterna Motala
19:00
Vetlanda Speedway
48 : 42
Vargarna Norrkoeping
28.08.2012
19:00
Hammarby Sztokholm
46 : 44
Kumla Indianerna
19:00
Dackarna Malilla
53 : 37
Vastervik Speedway
04.09.2012
19:00
Vastervik Speedway
43 : 47
Dackarna Malilla
05.09.2012
19:00
Kumla Indianerna
56 : 34
Hammarby Sztokholm
11.09.2012
19:00
Dackarna Malilla
44 : 46
Piraterna Motala
19:00
Kumla Indianerna
50 : 40
Vetlanda Speedway
18.09.2012
19:00
Vetlanda Speedway
58 : 32
Kumla Indianerna
19.09.2012
19:00
Piraterna Motala
51 : 39
Dackarna Malilla
02.10.2012
19:00
Piraterna Motala
46 : 44
Vetlanda Speedway
03.10.2012
19:00
Vetlanda Speedway
52 : 37
Piraterna Motala
06.05.2012
14:00
1. Półfinał w Pfaffenhofen
09.06.2012
14:30
2. Półfinał w Czerwonogradzie
07.07.2012
14:30
3. Półfinał IMEJ w Holsted
12.05.2012
19:00
Grand Prix Czech w Pradze
26.05.2012
19:00
Grand Prix Szwecji w Goeteborgu
09.06.2012
19:00
Grand Prix Danii w Kopenhadze
28.07.2012
19:00
Grand Prix Chorwacji w Gorican
11.08.2012
20:00
Grand Prix Włoch w Terenzano
25.08.2012
19:00
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
08.09.2012
19:00
Grand Prix Skandynawii w Malilli
22.09.2012
19:00
Grand Prix Nordyckie w Vojens
17.05.2012
19:00
Masarna Avesta
49 : 41
Griparna Nyköping
19:00
Eskilstuna Smederna
47 : 43
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Gnistorna Malmoe
50 : 40
Ornarna Mariestad
24.05.2012
19:00
Griparna Nyköping
45 : 45
Masarna Avesta
19:00
Ornarna Mariestad
43 : 41
Eskilstuna Smederna
19:00
Rospiggarna Hallstavik
63 : 26
Gnistorna Malmoe
25.05.2012
19:00
Griparna Nyköping
63 : 26
Gnistorna Malmoe
30.05.2012
19:00
Masarna Avesta
45 : 45
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Ornarna Mariestad
43 : 47
Eskilstuna Smederna
31.05.2012
19:00
Masarna Avesta
38 : 52
Ornarna Mariestad
19:00
Rospiggarna Hallstavik
34 : 13
Griparna Nyköping
19:00
Eskilstuna Smederna
59 : 31
Gnistorna Malmoe
07.06.2012
19:00
Ornarna Mariestad
47 : 43
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Gnistorna Malmoe
52 : 38
Masarna Avesta
19:00
Griparna Nyköping
40 : 49
Eskilstuna Smederna
14.06.2012
19:00
Eskilstuna Smederna
45 : 45
Gnistorna Malmoe
19:00
Rospiggarna Hallstavik
49 : 41
Masarna Avesta
19:00
Griparna Nyköping
55 : 34
Ornarna Mariestad
28.06.2012
19:00
Gnistorna Malmoe
39 : 51
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Masarna Avesta
48 : 42
Eskilstuna Smederna
19:00
Ornarna Mariestad
43 : 47
Griparna Nyköping
05.07.2012
19:00
Gnistorna Malmoe
48 : 42
Griparna Nyköping
19:00
Eskilstuna Smederna
46 : 44
Ornarna Mariestad
19:00
Rospiggarna Hallstavik
47 : 43
Masarna Avesta
19.07.2012
19:00
Griparna Nyköping
39 : 50
Masarna Avesta
19:00
Ornarna Mariestad
47 : 43
Gnistorna Malmoe
19:00
Rospiggarna Hallstavik
54 : 35
Eskilstuna Smederna
26.07.2012
19:00
Eskilstuna Smederna
52 : 38
Ornarna Mariestad
19:00
Gnistorna Malmoe
41 : 49
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Masarna Avesta
49 : 41
Griparna Nyköping
02.08.2012
19:00
Ornarna Mariestad
43 : 47
Masarna Avesta
19:00
Griparna Nyköping
45 : 45
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Gnistorna Malmoe
44 : 46
Eskilstuna Smederna
09.08.2012
19:00
Rospiggarna Hallstavik
69 : 21
Ornarna Mariestad
19:00
Eskilstuna Smederna
42 : 48
Griparna Nyköping
19:00
Masarna Avesta
47 : 43
Gnistorna Malmoe
16.08.2012
19:00
Masarna Avesta
46 : 44
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Gnistorna Malmoe
36 : 54
Eskilstuna Smederna
19:00
Ornarna Mariestad
48 : 39
Griparna Nyköping
23.08.2012
19:00
Rospiggarna Hallstavik
63 : 27
Gnistorna Malmoe
19:00
Griparna Nyköping
43 : 47
Ornarna Mariestad
24.08.2012
19:00
Eskilstuna Smederna
41 : 49
Masarna Avesta
30.08.2012
19:00
Rospiggarna Hallstavik
59 : 31
Griparna Nyköping
19:00
Eskilstuna Smederna
55 : 35
Masarna Avesta
06.09.2012
19:00
Griparna Nyköping
31 : 59
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Masarna Avesta
44 : 46
Eskilstuna Smederna
12.09.2012
19:00
Rospiggarna Hallstavik
45 : 45
Eskilstuna Smederna
13.09.2012
19:00
Eskilstuna Smederna
48 : 42
Rospiggarna Hallstavik
21.05.2012
20:30
Wolverhampton Wolves
36 : 54
Poole Pirates
30.05.2012
20:30
Poole Pirates
47 : 43
Wolverhampton Wolves
10.10.2012
21:00
Belle Vue Aces
35 : 42
Birmingham Brummies
11.10.2012
20:30
Birmingham Brummies
vs
Belle Vue Aces
20:30
Peterborough Panthers
vs
Swindon Robins
12.10.2012
21:00
Coventry Bees
51 : 45
Birmingham Brummies
18.10.2012
20:30
Birmingham Brummies
45 : 45
Coventry Bees
24.10.2012
20:30
Poole Pirates
51 : 39
Peterborough Panthers
25.10.2012
20:30
Peterborough Panthers
50 : 43
Poole Pirates
26.10.2012
21:00
Coventry Bees
38 : 52
Poole Pirates
29.10.2012
20:30
Poole Pirates
50 : 40
Coventry Bees
27.05.2012
17:00
1. Półfinał w Thurrocku
06.06.2012
17:00
Finał w Vetlandzie
16.06.2012
16:30
5. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu
20:00
2. Runda Kwalifikacyjna w Gustrow
20:00
3. Runda Kwalifikacyjna w Berwick
30.06.2012
15:00
3. Półfinał el. do IMŚ w Divisovie
19:00
1. Półfinał el. do IMŚ w Vojens
29.09.2012
19:00
Grand Prix Challenge w Gorican
09.07.2012
20:30
Półfinał DPŚ w King's Lynn
12.07.2012
19:00
Baraż DPŚ w Malilli
14.07.2012
19:00
Finał DPŚ w Malilli
30.07.2012
20:30
Finał IM Wielkiej Brytanii w Wolverhampton
16.08.2012
20:30
Testimonial Simona Steada w Swindon
28.09.2012
21:00
Memoriał Lee Richardsona w Thurrocku
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier